קרוזים למקסיקו ופנמה

פנמה

שייט באיזור זה עובר דרך תעלת פנמה. תעלת פנמה היא אחד ההישגים המרשימים שנעשו על ידי אדם.תעלת פנמה נבנתה כקישור בין האוקינוס השקט והאטלנטי ושינתה את מפת התיירות,והסחר העולמי. האוניות מפליגות ליעדים מרגשים וקסומים דרך איזור תעלת פנמה. איזור יפה זה מציע פעילויות מענינות עבור כל המשפחה.שייט בתעלת פנמה מגיעה אל יעדים כמו קוסטה ריקה,גרנד קיימן, קאבו סן לוקס,סן חואן -פורטו ריקו  ועוד. אפשר לראות את העיר התת ימית של דגי הטריגון הנמצאת בעיר ג'ורג טאון בגרנד קיימן ,לשוט בתעלות של קוסטה ריקה , לדוג באקפולקו ,לראות ציפורים במזטלאן במקסיקו ולבקר בעיר קולון שבפנמה.

הפלגות לפנמה יכולות לצאת מפורט לודרדייל ונמלי עגינה נוספים יכולים להיות- קרטחנה,פוארטו לימון,קולון,קוסטה ריקה וארובה, 

מקסיקו

כאשר מגיעים למקסיקו מומלץ להגיע לשווקים המוכרים תכשיטים המיוצרים בעבודת יד ,  לצאת לדוג באחד מהחופים היפים,אפשר גם סתם לשבת באחד מהחופים וללגום משקה או לבקר באחד מחופי הצלילה הטובים באיזור.הריביירה המקסיקנית מפורסמת בחופים המרהיבים שלה לצד צוקים מדהימים,מערות ונופי ג'ונגל שופעים. מקסיקו מתפרסת דרומה אל עבר מרכז אמריקה ואפשר לגלות את מקסיקו באמצעות הפלגה שממנה לוקחים סיורים לג'ונגלים של מקסיקו או אפשר פשוט לחפש לוויתנים בחופי לוס קאבוס.

גן העדן הצבעוני של מקסיקו הממוקם דרומית לגבול עם ארצות הברית,מציע תרבות שופעת ,חופים יפים ברמה עולמית,יערות גשם רבים,אנשים חברותיים וארכיטקטורה מהממת שתהפנט את החושים. בין אם מסיירים בהריסות היסטוריות,מבקרים במסעדות מקסיקניות אותנטיות או פשוט נחים על אחד מהחופים היפים-שייט למקסיקו מהווה החופשה המושלמת עבור כל המשפחה.

נמלי עגינה נוספים- אי קטלינה, מזטאלן, אנסנדה, פוארטו ואלרטה,קנקון,אקפולקו,סאן דייגו