קרוזים לים התיכון

מזרח הים התיכון -שייט תענוגות לאירופה מאפשר לשטים  לטעום ממה שיש לאירופה ולאיזורי הים התיכון להציע עבורם. את כל זה עושים בצורה נוחה באחת מאוניית השייט המיוחדות המגיעות לאיזור.אין דרך יותר טובה יותר לראות את ההרים של איטליה,הים של יוון וטורקיה  המרשימה אלא באמצעות שייט תענוגות לאיזור.

אוניות השייט מפליגות באיזור מזרח הים התיכון ובים האדריאטי . בדרכן הן מגיעות לונציה,נפולי,רומא וכן לנמלי טורקיה,יוון ,איי סנטוריני,רודוס,מיקונוס וכרתים.

השייט באיזור הזה מזמין את השטים לטעום חוויה ים תיכונית של נופים וטעמים מיוחדים. אין כמו קפיצה לאיים שטופי השמש של יוון , לטיול ברומא ההיסטורית והיפה לחווית שייט מעניינת ומקסימה.

נמלי עגינה נוספים באיזור זה יכולים להיות ב- איסטנבול,בארי,בודרום,דוברובניק,קושדסי,פלרמו,פיראוס,פורטפינו וליבורנו.  

 

מערב הים התיכון- קתדרלות עתיקות,רחובות מקסימים עם בתי קפה,וחופים עטורי בתים-אירופה ידועה בזכות הארכיטקטורה הדרמטית שלה  ,הקתדרלות הגותיות ,התרבות העשירה ,ההיסטוריה העתיקה ,יצירות האומנות המפורסמות  וניחוחות המטבח המיוחדים שלה. השייט בים התיכון מגיע לספרד ,אשר מהווה מוקד משיכה עבור תיירים רבים;אוניות השייט מגיעות לעיר ברצלונה שהיא אחת מהערים המתויירות ביותר באירופה. אפשר לראות בה את היצירות של גאודי ולאכול בה טאפאס ספרדי. אוניות השייט מגיעות גם לאיים הסמוכים פלמה דה מיורקה ולאיביזה בהן ניתן למצוא חופים נהדרים וחיי לילה תוססים,כמו כן הפלגות באיזור מערבה הים התיכון מגיעות לריביירה הצרפתית-מונטה קרלו,מרסיי ולחופים המפורסמים של סן טרופז.

נמלי עגינה נוספים – וולטה, מרסיי,ברצלונה,סנטה קרוז דה טנריף,מלגה,קזבלנקה,ליסבון,גיברלטר,טנריף,קורסיקה,ניס,סרדיניה,קאן,קורק,פלמה דה מיורקה,סאותהמפטון.