קרוזים לברמודה

קרוזים לברמודה

 

בשייט לברמודה מגיעים לנמל של העיר המילטון,לקינג'ס וורף ולסנט ג'ורג. מהנמל של המילטון אפשר לצאת לשייט ולראות יותר מ-350 איים קטנים המרכיבים את ברמודה. בקינג'ס וורף ניתן למצוא מסעדות,גלריות לאמנות ומוזיאונים . אוהבי המים יוכלו לצאת לאתרי צלילה ולפארקי מים כך שברמודה היא יעד אידיאלי  עבור כל המשפחה.בסנט ג'ורג אפשר למצוא אתרים היסטוריים ובתים ישנים שנבנו ב-1600. כך ששייט תענוגות לברמודה טומן בחובו אפשרויות שונות לבילויים מגוונים עבור כל המשפחה וכל הגילאים.

ברמודה נמצאת באוקיינוס האטלנטי וממוקמת 1000 ק"מ מחופי קרוליינה הצפונית שבמזרח ארצות הברית. ברמודה ידועה בזכות הבתים הצבעוניים שלה, הגנים שלה המאכלסים עצי קוקוס המשגשגים לצד צמחיה רגילה אותה ניתן למצוא בניו אינגלנד ,משחקי הקריקט ומזג האוויר הנוח שלה.

למרות שברמודה קטנה יחסית,תמיד אפשר למצוא בה מה  לעשות-אפשר לקחת שיעורי גולף,לעשות קניות או לטעום מהמטבח המקומי,אפשר לדוג או לשוט בקיאק באגמים,לרכב על אופניים או פשוט לנפוש בחופים עוצרי הנשימה שלה.

ברמודה  למעשה בנויה מ180 איים המחוברים באמצעות גשרים זה לזה. החופים הורודים שלה, מרכזי הקניות ואפשרויות הבילוי שבה ,הקרבה לארצות הברית-כל אלו הופכים אותה ליעד שייט מעניין וכדאי.

נמל יציאה לברמודה יכול להיות מניו ג'רזי ,בולטימור,נורפולק וניו יורק סיטי.