קרוזים באוסטרליה וניו זילנד

קרוזים באוסטרליה וניו זילנד

ביקור בסידני בירת מחוז "ניו סאות ווילס"  יביא אותנו אל אחת הערים הגדולות בעולם ואל אחד הנמלים היפים בעולם. רוב האתרים החשובים של סידני נמצאים באיזור הנמל . אפשר לבקר בבית האופרה של סידני-זהו אחד מהמבנים הידועים ביותר בעולם . חובבי החופים והים יוכלו למצוא כאן חופים מרהיבים ומפורסמים כמו חוף בונדי בהם ניתן למצוא בתי קפה, טיילת וגולשים רבים.

באוסטרליה וניו זילנד ניתן למצוא נופים וחיי טבע מדהימים ביבשה ובים לצד ערי מטרופולין גדולות כמו סידני ואוקלנד.

שייט לאוסטרליה וניו זילנד  יביא אותנו אל הערים המדהימות-סידני,מלבורן,וולינגטון,כרייסטצ'רץ ולאי טסמניה. זהו קרוז אקזוטי ומעניין המשלב ביקור בערים ובאתרים מפורסמים לצד ביקור בשמורות טבע עם חיות מיוחדות לצד תופעות טבע שכמותן ניתן למצוא רק באיזור זה של העולם .

מהילידים המאורים של ניו זילנד לאבוריגינים של אוסטרליה וטסמניה ניתן למצוא עושר תרבותי ,היסטוריה ואמנות באיזורים אלו.

ניו זילנד מורכבת משני איים האי הצפוני והאי הדרומי. בירתה היא וולינגטון והעיר הגדולה ביותר היא אוקלנד. ניו זילנד ידועה בנופיה המרהיבים ביערות גשם,קרחונים, חופים זהובים,מעיינות חמים והרי געש.

העיר וולינגטון ממוקמת לחופי מייצר קוק. בעבר היא היתה עיר מיושנת,אך בשנים האחרונות היא הפכה לעיר שוקקת חיים  והפכה להיות עיר בידור חשובה של תרבות,הנאה ובידור. מגוון הפעילויות בה הוא גדול -יש בה תיאטראות,חנויות, מסעדות ופאבים.

נמלי עגינה נוספים יכולים להיות בקלדוניה החדשה , הוברט, דרווין,פרת',בורה בורה,פאפאטה,דונדין, טאוראנגה.